Pénzügyi munkatàrs

A Facade Design & Building célja piacvezetővé válni az átszellőztetett homlokzatok generál tervezésének, gyártásának és kivitelezésének a területén. Keressük új munkatársunkat aki a vállalat növekedésében további hajtóerőt ad pénzügyi munkatàrs pozícióban

Főbb feladatok:

  • bejövő (szállítói) számlák érkeztetése, iktatatása

  • számla-megfelelőség ellenőrzése, szerzősedèkkel törtènő megfelelőssèg ellenőrzèse (formai, tartalmi követelmények)

  • számlák igazoltatása

  • adatrögzítés (pl. számlák adatainak rögzítése Machninator rendszerben)

  • dossziék vezetése, karbantartása

  • számlák átadása/továbbítása a könyvelő felé

  • Kimutatasok kèszìtèse exelben, valamint rendszerekből

  • Szállitókkal történő egyeztettések

  • Szállitói limitek nyomonkövetèse

  • Kapcsolattartás a cégen belüli társterületekkel

Készségek, amiket keresünk:

  • középfokú szakirányú végzettség

  • MS Office magas szintű ismerete

  • önálló munkavégzés mellett képesség a csapatmunkára

  • pontos, felelősségteljes munkavégzés

  • alapfüggvények ismerete excelben

  • jó kommunikációs készség

  • rugalmas, problémamegoldó hozzáállás

Előnyként értékeljük:

  • pénzügy területén szerzett tapasztalat

  • pénzügyi szakképesítés

Amivel mi támogatunk:

  • versenyképes bérezés

  • fiatalos csapat

  • hosszútávú, folyamatos munkalehetőség

  • szakmai előrelépési lehetőség

  • önálló, változatos kulturált munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Budapest, 9. kerület Soroksári út

Várjuk fényképes önéletrajzodat, nettó fizetési igény megjelölésével az info@fdb-homlokzat.hu e-mail címre.